Odporúčame

Prezent 3207 Rodos

Cena: 11,90

Meteostanica Evolve Revolution

Ostatné

Cena: 29,90
skladom

Evolve prináša revolúciu do predpovedanie počasia. Teraz každý z vás môže mať doma za pár euro náhradu profesionálneho meteorologického počítača, aké používajú hydrometeorlogické ústavy. Môžete tak mať neustále na očiach veľmi presnú predpoveď počasia na najbližšie štyri dni a orientačnú predpoveď počasia až na desať dní dopredu! Naviac vďaka sofistikovanému softvéru spoločnosti Foreca z Fínska získate predpoveď počasia aj pre stovky malých miest a obcí po celej Českej republike. Tajomstvo tejto veľmi presnej dlhodobej predpovede, ktorá je naviac priebežne aktualizovaná, spočíva vo využívaní oficiálnych meteorologických dát zo širokej siete staníc na území celej Slovenskej republiky a ich použitie a následnom výpočte predpovede počasia aj pre región, kde žiadna meteorologická stanica v prevádzke nie je.K dlhodobým predpovediam sú využívané prognózy ČHMÚ a ďalších národných meteorologických služieb celej Európy, teda zdrojov, z ktorých čerpajú všetky seriózne predpovede počasia.

Všetky údaje sú sprevádzané názornými ikonkami prognózy počasia, takže aj dieťa spozná, či má vybehnúť von v tričku alebo s dáždnikom.

Presuňte sa z oblasti šarlatánstvo a neistých prognóz formou odhadu podľa vývoja počasia atmosferického tlaku, ktorý prevádzkuje väčšina meteostaníc na trhu, do oblasti profesionálnej a veľmi presnej predpovede priamo na vašom stole! Jediné čo k tomu potrebujete je lacná revolučná meteostanice Evolve Revolution a aspoň raz za desať dní pripojenie k Internetu. Meteostanica Evolve Revolution je vybavená, ako jediná na našom trhu, prevratnou funkciou iConnect. Možno ju prostredníctvom bezdrôtového USB vysielača, ktorý je súčasťou balenia, pripojiť k domácemu počítaču a prostredníctvom jeho internetového pripojenia stiahnuť najpresnejšiu možnú predpoveď počasia pre vašu obec priamo zo servera spoločnosti Foreca.

Meteostanicu možno využiť aj pri ceste na dovolenku. Stačí si pred odchodom nastaviť cieľové miesto dovolenky, zapnúť aktualizáciu a za niekoľko minút máte k dispozícii presnú predpoveď počasia v mieste, kde budete tráviť nasledujúce voľné dni.K dispozícii je predpoveď počasia pre viac ako 20 000 miest na celom svete.

Rosnička v pohári, handru za oknom alebo nepresné domáce meteostanice sú už prekonané. Budúcnosť leží v Evolve Revolution a funkcii iConnect.

Obsah balenia

Meteostanice Evolve Revolution

Externé čidlo

USB vysielač

Český, poľský, slovenský a anglický návod na použitie

CD s ovládačmi

Presuňte sa z oblasti šarlatánstvo a neistých prognóz formou odhadu podľa vývoja počasia atmosferického tlaku, ktorý prevádzkuje väčšina meteostaníc na trhu, do oblasti profesionálnej a veľmi presné predpovede priamo na vašom stole! Jediné čo k tomu potrebujete je lacná revolučná meteostanice Evolve Pilot a aspoň raz za dest dní pripojenie k Internetu. Meteostanicu možno využiť aj pri ceste na dovolenku.Stačí si pred odchodom nastaviť cieľové mesto dovolenky, zapnúť aktualizáciu a za niekoľko minút máte k dispozícii presnú predpoveď počasia v mieste, kde budete tráviť nasledujúce voľné dni. K dispozícii je predpoveď počasia pre viac ako 20 000 miest na celom svete (Česká republika 300 miest, Slovensko 88 miest, Poľsko 450 miest).

Obsah balenia

Meteostanice Evolve Revolution

Externé čidlo

USB vysielač

Český, poľský, slovenský a anglický návod na použitie

CD s ovládačmi

Softvér je kompatibilný s Windows 2000, XP (32bit), Vista (32bit) a Windows 7 (32bit).

Je vyžadovaná inštalácia Microsoft. NET Framework 2.0.

Pre operačný systém Windows 64-bitový, použite inú verziu programu, ktorá je k stiahnutiu z www.evolve.cz / ftp.

USB Pre verziu 1.1 alebo vyššiu.

Vysielač USB vysielač s dosahom až 30 metrov na otvorenom priestranstve

Hodiny Automatická synchronizácia s časovým serverom na Internete, riadené kryštálom.

Vnútorná teplota Rozsah od 0 ° C do 50 ° C

Externé čidlo - teplota Rozsah od -20 ° C do 60 ° C

Kanály Maximálne tri externé čidla na troch kanáloch.

Externé čidlo - dosah Až 30 metrov na otvorenom priestranstve.

Napájanie AA 4x pre hlavnú jednotku.

AAA 2x pre USB vysielač.

AAA 2x pre externé čidlo.